Špeciálna ponuka pre školy a vzdelávacie inštitúcie

(click here for English version)

Vydavateľstvo The Slovak Spectator pre Vás a Vašich študentov, pripravilo Špeciálnu cenovo zvýhodnenú ponuku na:
- predplatné týždenníka The Slovak Spectator (zľava 40-75%)
- cestovateľskú príručku Spectacular Slovakia (zľava 67-82%, cena po zľave 1-2EUR)
The Slovak Spectator v spolupráci so spoločnosťou Sugarbooks realizuje program pre stredné školy “Bringing the World to the Classroom”.

Týždenník The Slovak Spectator (zľava 40 – 75%)

The Slovak Spectator sú jediné noviny o Slovensku písané po anglicky. Prinášajú aktuálne informácie z oblasti ekonomiky, politiky či kultúry na Slovensku.
Pre školy a vzdelávacie inštitúcie sú pri predplatnom stanovené zvýhodnené ceny so zľavou 40-75% a dodávka novín môže byť na základe rozhodnutia predplatiteľa počas vianočných a letných prázdnin pozastavená.

The Slovak Spectator predstavuje:
- kontinuálny prostriedok pre vzdelávanie v anglickom jazyku
- vhodný zdroj pre rozširovanie slovnej zásoby 
- dobrý podklad pre definíciu tém v diskusiách, ktoré sa dotýkajú nášho každodenného života 
- články písané britskou angličtinou editujú Native Speakers a preto je týždenník The Slovak Spectator zároveň aj kvalitným materiálom ako pre pedagógov, tak aj pre študentov.

Objednávkový formulár

Spectacular Slovakia

(o Slovensku v angličtine - trochu z iného pohľadu)
Cestovateľ v anglickom jazyku, ktorý prináša pohľad na Slovensko očami zahraničného novinára. Plnofarebná publikácia s nevšednými zábermi a článkami je vhodná ako:
• učebná pomôcka 
• materiál pre študentov pripravujúcich sa na maturitné skúšky 
• darček prezentujúci Slovensko pri medzinárodných výmenách

Na 160 stranách nájdete mnoho zaujímavostí o našej krajine, množstvo príbehov, histórie, kultúry, ale aj opisov pamiatok, miest, regiónov Slovenska, všetko v angličtine. Spectacular Slovakia vydáva anglický týždenník The Slovak Spectator každoročne nepretržite od roku 1995.

Vo výpredaji pre školy a vzdelávacie inštitúcie je možné získať výtlačky starších vydaní Spectacular Slovakia so zľavou 67-82% a teda cena za kus vrátane DPH sa pohybuje na úrovni 1-2EUR + poštovné. Pri objednávke nad 25kusov je poštovné grátis. Akcia platí do vypredania zásob.
Objednávkový formulár

Bringing the World to the Classroom

Je to program zameraný na podporu rôznorodosti, znalosti a úcty ku kultúram iných národov a na rozvíjanie komunikačných schopností študentov v anglickom jazyku. Na pôde vybraných škôl sa uskutočnia diskusné stretnutia s osobnosťami zo zahraničnej komunity žijúcej na Slovensku (diplomati, riaditelia spoločností, zahraniční žurnalisti...). Môžu sa ho zúčastniť školy na Slovensku, ktoré sú predplatitelia The Slovak Spectator alebo uplatňujú nadštandardný prístup vo vyučovaní anglického jazyka. 

SkryťClose ad